26 Gusht 2022, 15:04

Muaj mjalti pafund. Jennifer Lopez dhe Ben Affleck shijojnë momentet si të sapomartuar në Itali

XING

Muaj mjalti pafund. Jennifer Lopez dhe Ben Affleck shijojnë momentet si

Jennifer Lopez dhe Ben Affleck po kalojnë muajin e dytë të mjaltit pas dasmës së dytë. Çifti po shijon Italinë teksa shëtisin dorë për dorë në rrugët e Milanos.

Muaj mjalti pafund. Jennifer Lopez dhe Ben Affleck shijojnë momentet si

Ata u panë teksa bënin blerje në dyqanet italiane të enjten. 53-vjeçarja ishte veshur tërësisht me të bardha teksa ishte kujdesur në detaje për aksesorët, me një çantë të madhe, taka të larta dhe bizhuteri ngjyrë ari, ndërsa Affleck kishte veshur xhinse blu, bluzë të bardhë dhe këmishë.

Muaj mjalti pafund. Jennifer Lopez dhe Ben Affleck shijojnë momentet si

Të dy u ndalën për të pozuar për fansat që prisnin t’i shihnin jashtë markës luksoze italiane të modës Brunello Cucinelli.

Muaj mjalti pafund. Jennifer Lopez dhe Ben Affleck shijojnë momentet si

Muaj mjalti pafund. Jennifer Lopez dhe Ben Affleck shijojnë momentet si

Muaj mjalti pafund. Jennifer Lopez dhe Ben Affleck shijojnë momentet si

Muaj mjalti pafund. Jennifer Lopez dhe Ben Affleck shijojnë momentet si