22 Qershor 2022, 19:01

Në gjendje të rënduar, Shakira shfaqet për herë të parë pas ndarjes nga Pique

XING

Në gjendje të rënduar, Shakira shfaqet për herë të

Shakira është shfaqur për herë të parë pas lajmit se është ndarë nga bashkëshorti i saj Gerard Pique. Këngëtarja u fotografua teksa shkonte me makinë për në shtëpinë e saj në Barcelonë.

Në gjendje të rënduar, Shakira shfaqet për herë të

Me një grim minimal dhe në gjendje të rënduar, Shakira nuk buzëqeshi aspak.

Në gjendje të rënduar, Shakira shfaqet për herë të

Gerard dhe Shakira konfirmuan fundin e martesës së tyre 11-vjeçare muajin e kaluar.

Në gjendje të rënduar, Shakira shfaqet për herë të

“Me keqardhje konfirmojmë se po ndahemi. Kërkojmë privatësi në këtë moment për mirëqenien e fëmijëve tanë, të cilët janë prioriteti ynë maksimal. Faleminderit paraprakisht për mirëkuptimin dhe respektin”, deklaroi çifti, të cilët janë prindër të djemve Milan, nëntë vjeç dhe Sasha, shtatë vjeç.

Në gjendje të rënduar, Shakira shfaqet për herë të