13 Mars 2023, 13:53

Nga Rihanna shtatzënë tek Rita Ora e Gigi Hadid, si u veshën VIP-at në Oscars

XING

Nga Rihanna shtatzënë tek Rita Ora e Gigi Hadid, si u veshën

Mbrëmjen e djeshme në Dolby Theatre në Los Angeles është mbajtur edicioni i 95-të i ceremonisë “Oscars 2023”. "Everything Everywhere All at Once" u shpall filmi fitues ndërsa aktori dhe aktorja më e mirë Brendan Fraser dhe Michelle Yeoh. Një vëmendje të madhe morën edhe yjet e veshjet e tyre para shfaqjes dhe në festën pas Oscars, disa prej të cilave ua sjellim më poshtë.

Nga Rihanna shtatzënë tek Rita Ora e Gigi Hadid, si u veshën
Lady Gaga
Nga Rihanna shtatzënë tek Rita Ora e Gigi Hadid, si u veshën
Cardi B
Nga Rihanna shtatzënë tek Rita Ora e Gigi Hadid, si u veshën
Rita Ora
Nga Rihanna shtatzënë tek Rita Ora e Gigi Hadid, si u veshën
Rita dhe Taika
Nga Rihanna shtatzënë tek Rita Ora e Gigi Hadid, si u veshën
Rihanna
Nga Rihanna shtatzënë tek Rita Ora e Gigi Hadid, si u veshën
Nicole Kidman
Nga Rihanna shtatzënë tek Rita Ora e Gigi Hadid, si u veshën
Kate Hudson
Nga Rihanna shtatzënë tek Rita Ora e Gigi Hadid, si u veshën
Cate Blanchett
Nga Rihanna shtatzënë tek Rita Ora e Gigi Hadid, si u veshën
Deepika Padukone
Nga Rihanna shtatzënë tek Rita Ora e Gigi Hadid, si u veshën
Vanessa Hudgens
Nga Rihanna shtatzënë tek Rita Ora e Gigi Hadid, si u veshën
Gigi Hadid
Nga Rihanna shtatzënë tek Rita Ora e Gigi Hadid, si u veshën
Hailey Bieber
Nga Rihanna shtatzënë tek Rita Ora e Gigi Hadid, si u veshën
Kendall Jenner
Nga Rihanna shtatzënë tek Rita Ora e Gigi Hadid, si u veshën
Kylie Jenner