29 Qershor 2023, 22:48

'It's never too late', Naomi Campbell becomes a mother for the second time at the age of 53

'Nuk është kurrë vonë', Naomi Campell bëhet nënë për herë të dytë në moshën 53-vjeçare

XING

'Nuk është kurrë vonë', Naomi Campell bëhet

Supermodelja 53-vjeçare Naomi Campbell është bërë nënë për herë të dytë. Ajo ka sjellë në jetë një djalë dhe lajmin e ëmbël e ka bërë të ditur me anë të një postimi në rrjete sociale.

Naomi ka publikuar në Instagram një foto familjare të dorës së saj, vajzës dhe djalit të porsalindur. 

“I dashuri im i vogël, dije që je i çmuar jashtë mase dhe i rrethuar nga dashuria që nga momenti që erdhe në jetë. Një dhuratë e vërtetë nga Zoti. Mirë se erdhe në jetë djali im! Nënë e 2 fëmijëve. Nuk është kurrë vonë për t’u bërë nënë”, ka shkruar modelja.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Dr Naomi Campbell (@naomi)