11 Shtator 2023, 14:50

Sulmohet edhe Maluma, këngëtarit i hedhin paterica në skenë

XING

Sulmohet edhe Maluma, këngëtarit i hedhin paterica në skenë

Reperi kolumbian Maluma po performonte me pasion një nga këngët e tij hit gjatë një koncerti të fundit kur një fans hodhi papritur një patericë në skenë. Fatmirësisht, Maluma nuk u lëndua, duke shkaktuar vetëm një ndërprerje të momentit në shfaqje. Pasi reperi kapi patericën, ai i nguli sytë publikut me mosbesim. 

Motivi pas aktit mbetet i paqartë, duke i lënë fansat të shqetësuar. Kohët e fundit, kemi parë disa incidente të këngëtarëve që goditen në skenë gjatë koncerteve. Harry Styles, Bebe Rexha dhe Adele mes artistëve të tjerë u janë hedhur objekte në skenë.