25 Janar 2023, 12:13

Paris Hilton bëhet nënë për herë të parë në moshën 41-vjeçare (Foto)

XING

Paris Hilton bëhet nënë për herë të parë

Paris Hilton i dha fund beqarisë duke u martuar me sipërmarrësin multi-milioner Carter Reum në nëntor të vitit 2021. Çifti u martuan në një ceremoni luksoze të organizuar në pronën e gjyshit të saj të ndjerë në Bel-Air, ndërsa në ceremoni ishin të ftuar Emma Roberts, Ashley Benson dhe Bebe Rexha.

Paris Hilton bëhet nënë për herë të parë

Së fundmi, një tjetër lajm i ëmbël vjen nga 41 vjecarja. Ajo është bërë nënë për herë të parë nëpërmjet një nëne surrogate. Paris dhe bashkëshorti janë bërë prindër të një djali.

Paris Hilton bëhet nënë për herë të parë

“Ka qenë gjithmonë ëndrra ime të bëhesha nënë dhe jam shumë e lumtur që unë dhe Carter e gjetëm njëri-tjetrin. Jemi shumë të emocionuar që po ndërtojmë familjen tonë së bashku”, ka thënë ajo për “People”.

Paris Hilton bëhet nënë për herë të parë

Paris Hilton bëhet nënë për herë të parë

Paris Hilton bëhet nënë për herë të parë

Paris Hilton bëhet nënë për herë të parë

Paris Hilton bëhet nënë për herë të parë