18 Korrik 2023, 22:10

Pas 5 vitesh bashkë, çifti i njohur kurorëzohet në martesë

Pas 5 vitesh bashkë, çifti i njohur kurorëzohet në martesë

XING

Pas 5 vitesh bashkë, çifti i njohur kurorëzohet në

Gjatë një ceremonie sekrete gjatë fundjavës të mbajtur në Hungari, akori Dylan Sprouse dhe modelja Barbara Palvin janë martuar.

Dasma u zhvillua në një kishë jashtë kryeqytetit hungarez të Budapestit. Nusja dukej e mahnitshme me një fustan martese në stil korse dhe doreza të tejdukshme, duke hyrë në ndërtesë përpara ceremonisë.

Pas 5 vitesh bashkë, çifti i njohur kurorëzohet në

Palvin, 29, i mbajti flokët e saj të mbërthyer në mënyrë perfekte pas veshëve dhe aksesoi pamjen me një varëse diamanti dhe një vello të gjatë deri në katedrale.

Ndërkohë, Sprouse, 30 vjeç, zgjodhi një kostum të thjeshtë të zi me një këmishë me jakë të bardhë dhe një kravatë të zezë. Ai gjithashtu kishte dy lule të bardha të lidhura në xhaketën e tij, të cilat në dukje përputheshin me lulet në buqetën e Palvinit.

Pas 5 vitesh bashkë, çifti i njohur kurorëzohet në