3 Maj 2023, 13:52

Pas 6 muajsh bashkë, ndahet çifti i njohur i showbizit

XING

Pas 6 muajsh bashkë, ndahet çifti i njohur i showbizit

Pas 6 muajve bashkë, i kanë dhënë fund lidhjes së tyre të shumëpërfolur këngëtarja e madhe, Cher dhe Alexander Edwards.

Pas 6 muajsh bashkë, ndahet çifti i njohur i showbizit

Burime pranë ish-çiftit thanë për TMZ se ata i dhanë fund gjërave disa javë më parë, megjithëse aktualisht është e paqartë se çfarë ishte shkaku i ndarjes ose kush vendosi i pari t’i japë fund.

Pas 6 muajsh bashkë, ndahet çifti i njohur i showbizit

Brimet thonë se të dy nuk ishin fejuar as martuar, pavarësisht një unaze masive diamanti që asaj iu dhurua gjatë Krishtlindjeve.

Pas 6 muajsh bashkë, ndahet çifti i njohur i showbizit

Në janar kur 76-vjeçarja Cher u tha fëmijëve se ajo dhe 37-vjeçari ishin fejuar, por nuk ka qenë e vërtetë.

Pas 6 muajsh bashkë, ndahet çifti i njohur i showbizit