21 Shtator 2022, 10:03

Pas skandalit të mesazheve, Adam Levine del në publik me të shoqen dhe na habitën (Pamje)

XING

Pas skandalit të mesazheve, Adam Levine del në publik me të

Teksa vajza me profesione të ndryshme, komediane, mësuese joge dhe modele, kanë nisur lëvizjen "Ekspozoni Adam Levine" duke publikuar në rrjete sociale mesazhe të papërshtatshme që pretendohen të jenë dërguar nga këngëtari(Lexo këtu), ky i fundit duket se nuk po e prish aspak terezinë!

Pas skandalit të mesazheve, Adam Levine del në publik me të

Adam është fotografuar me të shoqen, supermodelen e Victoria's Secret, Behati Prinsloo në Montecito, Kaliforni. Dyshja shfaqen të buzëqeshur sikur të mos ketë ndodhur asgjë.

Pas skandalit të mesazheve, Adam Levine del në publik me të

Fotot janë siguruar eksluzivisht nga "Daily Mail". Kujtojmë se mesazhet janë publikuar në një kohë kur Behati po pret fëmijën e tretë nga Adam, bashkëshorti i saj që nga viti 2014. Një ndër vajzat e lartpërmendura pretendon madje se ajo dhe Adam kishin një lidhje njëvjeçare që kishte përfunduar muaj më parë.

Pas skandalit të mesazheve, Adam Levine del në publik me të

Pas skandalit të mesazheve, Adam Levine del në publik me të