28 Janar 2023, 13:27

Pique postoi foto me partneren e re, reagon Shakira

XING

Pique postoi foto me partneren e re, reagon Shakira

Pique e ka bërë publike lidhjen me Clara Chia-n. Ai postoi foton e parë me partneren e re në Instagram duke shkaktuar shumë komente. 

Pique postoi foto me partneren e re, reagon Shakira

Shakira reagoi gjithashtu me një postim. Ajo u shfaq duke kërcyer në mënyrë sensuale nën ritmet e këngës së saj të re dhe dukej shumë e qeshur.

“Gratë nuk qajnë më, gratë kërcejnë”, shkroi Shakira krah videos duke dhënë kështu dhe një mesazh.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Shakira (@shakira)