30 Korrik 2023, 13:39

It's making the rounds of the network, the famous rapper hits the fan with a microphone after throwing her a drink

Po bën xhiron e rrjetit, reperja e njohur godet me mikrofon fansen pasi i hodhi pijen

XING

Po bën xhiron e rrjetit, reperja e njohur godet me mikrofon fansen pasi i

Kanë qenë të shumta rastet ku yjet e muzikës sulmohen nga të pranishëm gjatë koncerteve të tyre dhe Cardi B duket se u bë një prej tyre.

Reperja e njohur është përballur me një incident të papritur gjatë koncertit të saj të fundit. Teksa po performonte një vajzë ka hedhur pijen drejt reperes.

I menjëhershëm ishte dhe reagimi i Cardit e cila shumë e acaruar hodhi mikrofonin drejt saj.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Xing.al (@xing.al)