11 Maj 2023, 10:49

Pothuajse një vit pas ardhjes së tij në jetë, zbulohet emri i djalit të Rihannës

XING

Pothuajse një vit pas ardhjes së tij në jetë, zbulohet emri

Rihanna u bë nënë për herë të parë me 13 Maj të vitit 2022. Këngëtarja solli në jetë një djalë me partnerin e saj ASAP Rocky.

Pothuajse një vit pas ardhjes së tij në jetë, zbulohet emri

I vogli është pothuajse 1 vjec, por emri i tij është zbuluar vetëm së fundmi. "TMZ" raporton se dyshja e kanë quajtur vogëlushin RZA Athelston Mayers.

Pothuajse një vit pas ardhjes së tij në jetë, zbulohet emri

Djali i tyre mesa duket mban emrin e producentit dhe reperit RZA, liderit të grupit Wu-Tang. Kujtojmë se Rihanna është sërish shtatzënë.

Pothuajse një vit pas ardhjes së tij në jetë, zbulohet emri