10 Gusht 2023, 21:01

Rihanna bëhet nënë për herë të dytë, sjell në jetë një vajzë

XING

Rihanna bëhet nënë për herë të dytë, sjell

Rihanna ka sjellë në jetë fëmijën e saj të dytë. Sipas mediave të huaja, këngëtarja dhe reperi Asap Rocky janë bërë prindër të një vajze dhe janë në rezidencën e tyre në Los Angeles.

Lajmi ende nuk është konfirmuar nga burime pranë këngëtares.

Rihanna u bë nënë për herë të parë në maj të 2022.