4 Gusht 2023, 17:26

Rita Ora kujtohet pas 1 viti të na tregojë fotot nga dama

XING

Rita Ora kujtohet pas 1 viti të na tregojë fotot nga dama

Rita Ora dhe Taika Waititi më në fund kanë zbuluar fotot nga dasma e tyre. Ata zgjodhën revistën e famshme Vougue, në përvjetorin e tyre të parë, për të publikuar foto dhe video të martesës private.

Rita Ora kujtohet pas 1 viti të na tregojë fotot nga dama

Në fotot e publikuara dyshja duken më të lumtur se kurrë pranë njëri tjetrit.

Rita Ora kujtohet pas 1 viti të na tregojë fotot nga dama

“Gëzuar përvjetorin, Rita Ora dhe Taika Waititi! Për të festuar ditën e tyre të veçantë, çifti ka ndarë me Vogue albumin e tyre të dasmës të paparë më parë”, shkruan Vougue.

Rita Ora kujtohet pas 1 viti të na tregojë fotot nga dama

Rita Ora kujtohet pas 1 viti të na tregojë fotot nga dama