19 Prill 2023, 01:39

Ronaldo dhe Georgina në krizë, ai nuk pranon të martohet, dyshime dhe për tradhti

XING

Ronaldo dhe Georgina në krizë, ai nuk pranon të martohet,

Cristiano Ronaldo dhe Georgina Rodriguez mund të jenë në krizë. Mediat e huaja kanë analizuar disa të dhëna që kanë dalë nga burimet pranë çiftit.

Ronaldo dhe Georgina në krizë, ai nuk pranon të martohet,

Mediat ngrenë pikëpyetje të mëdha, pse Ronaldo nuk martohet me Rodriguez, me të cilën ka 2 vajza. As ligji saudit që ndalon bashkëjetesën nuk e shtyu Ronaldon të martohej me partneren e tij, duke i detyruar autoritetet saudite të bënin përjashtim.

Ronaldo dhe Georgina në krizë, ai nuk pranon të martohet,

Një tjetër arsye mund të jenë edhe lajmet e përhapura vitin e kaluar në media se futbollisti e kishte tradhtuar.

Ronaldo dhe Georgina në krizë, ai nuk pranon të martohet,

Fjalë ka po ashtu se Georgina nuk shkon mirë me vjehrrën e saj, mamanë e Cristiano Ronaldos. 

Ronaldo dhe Georgina në krizë, ai nuk pranon të martohet,

Ronaldo dhe Georgina në krizë, ai nuk pranon të martohet,

Ronaldo dhe Georgina në krizë, ai nuk pranon të martohet,