13 Janar 2023, 16:02

Shakira hakmerret ndaj Pique dhe të dashurës së tij të re

XING

Shakira hakmerret ndaj Pique dhe të dashurës së tij të re

Shakira i është drejtuar ish-it, Gerard Pique dhe të dashurës së tij, Clara Chias me këngën e saj të re.  Këngëtarja kolumbiane, 45 vjeçe, ka bashkëpunuar me producentin Bizarrap në një këngë krejt të re, e cila u publikua në spanjisht të mërkurën.

Shakira hakmerret ndaj Pique dhe të dashurës së tij të re

“Ajo ka emrin e një personi të mirë. QARTË-Kujdes, nuk është ashtu siç tingëllon. Ajo është njësoj si ty.” (Në spanjisht, ekziston një lojë me emrin ‘Clara’ duke qenë gjithashtu fjala për ‘Clear’-qartë)”.

Shakira hakmerret ndaj Pique dhe të dashurës së tij të re

Këngëtarja i referohet 23-vjeçares që ish-partneri i saj përflitet se kishte filluar të takohej vitin e kaluar para se të ndaheshin, duke thënë: “Ti shkëmbeve një Ferrari me një Twingo. Ke shkëmbyer një Rolex me një Casio.”

Shakira hakmerret ndaj Pique dhe të dashurës së tij të re

Një pjesë tjetër e këngës thotë: “Nga dashuria në urrejtje ka vetëm një hap”

“Unë jam shumë e madhe për ty, prandaj je me dikë ashtu si ti. Nuk do të kthehem te ti, edhe nëse qan ose lutesh”