3 Janar 2023, 16:09

Shtynë dasmën dhe krizë në çift, Georgina reagon direkt pas lajmeve për të dhe Ronaldon

XING

Shtynë dasmën dhe krizë në çift, Georgina reagon

Së fundmi në media është përfolur se Ronaldo dhe Georgina po kalojnë një krizë në çift. Shkak i këtyre lajmeve është bërë fakti se dyshja kanë shtyrë dasmën e tyre dhe sipas gazetarëve të huaj ata po e mbajnë lidhjen vetëm në sytë e publikut.

Shtynë dasmën dhe krizë në çift, Georgina reagon

Georgina i është kundërpërgjigjur lajmeve me dy foto të saj dhe Ronaldos në fillimet e lidhjes së tyre.

Shtynë dasmën dhe krizë në çift, Georgina reagon

Ajo i ka shoqëruar fotot me mbishkrimin “Kur isha 22 vjeç takova dashurinë e jetës sime” dhe “Sa të bukur ishim”.

Shtynë dasmën dhe krizë në çift, Georgina reagon