7 Gusht 2022, 23:46

Skandal/ Wanda Nara tradhton Icardin me një tjetër futbollist

XING

Skandal/ Wanda Nara tradhton Icardin me një tjetër futbollist

Mediat italiane janë pushtuar nga lajmet e një divorci të mundshëm mes sulmuesit të PSG-së, Mauro Icardi dhe Wanda Narës. Së fundmi janë publikuar disa fakte të reja të bujshme ku thuhet se modelja argjentinase e ka tradhtuar Icardin me një tjetër futbollist.

Skandal/ Wanda Nara tradhton Icardin me një tjetër futbollist

Gazetari Lucas Bertero, në emisionin “A la tarde” ka deklaruar se ka informacione që i kanë pohuar në mënyrë konfidenciale se Wanda ka nisur një tjetër lidhje jashtë martesore me një futbollist të martuar.

Skandal/ Wanda Nara tradhton Icardin me një tjetër futbollist

“Uanda duket se ka gjetur shpejt një krah ku të ngushëllohet, nëse mendojmë për udhëtimet e saj të shpeshta në Argjentinë për të hapur dyqane ose për të promovuar markat e saj kozmetike. Disa burime më kanë pohuar se ajo ka nisur një romancë me një tjetër futbollist të martuar”, u shpreh Bertero.

Skandal/ Wanda Nara tradhton Icardin me një tjetër futbollist

Skandal/ Wanda Nara tradhton Icardin me një tjetër futbollist