24 Qershor 2023, 12:24

They said they broke up, Georgina out of anger drives the network crazy with provocative pictures from her vacation with Ronaldo

Thanë se u ndanë, Georgina prej inatit çmend rrjetin me pozat provokuese nga pushimet me Ronaldon

XING

Thanë se u ndanë, Georgina prej inatit çmend rrjetin me pozat

Cristiano Ronaldo me Georginën dhe fëmijët janë duke pushuar në ishullin e Sardenjës. Me këtë rast Georgina ka çmendur rrjetin me pozat e saj pas thashethemeve se çifti po kalonte një krizë në marrëdhënien e tyre dhe se ishin drejt ndarjes.

Thanë se u ndanë, Georgina prej inatit çmend rrjetin me pozat

Ajo është shfaqur duke pozuar në jahtin e tyre luksoz herë me Ronaldon e herë vetëm duke treguar format.

Thanë se u ndanë, Georgina prej inatit çmend rrjetin me pozat

Fotot kanë arritur mbi 5 milion pëlqime dhe mijëra komente nga fansat.

Thanë se u ndanë, Georgina prej inatit çmend rrjetin me pozat

Pas Italisë ata do të vijojnë pushimet në Spanjë dhe sigurisht në Portugali.