31 Gusht 2023, 16:11

Tifozja më seksi e Botërorit çmend Mikonosin me bikinit sa një fije peri

XING

Tifozja më seksi e Botërorit çmend Mikonosin me bikinit sa

Ivana Knoll, ish-Miss Kroacia u bë shumë e njohur gjatë Botërorit, ku bënte tifo për vendin e saj e ndërkohë theu ligjet e Katarit me veshjet e saj. 

Tifozja më seksi e Botërorit çmend Mikonosin me bikinit sa

Së fundmi ajo është rikthyer në vëmendje pasi ka postuar disa foto tejet provokuese. Modelja ka kaluar pushimet në Mikonos dhe nga atje ka pozuar me bikini shumë të holla duke shfaqur hiret.

Tifozja më seksi e Botërorit çmend Mikonosin me bikinit sa

Pozat provokuese kanë bërë që Ivana të bie shumë në sy duke kaluar mbi 100 mijë pëlqime dhe komente pafund.

Tifozja më seksi e Botërorit çmend Mikonosin me bikinit sa