29 Shtator 2022, 10:05

Tjetër ndarje, martesa e çiftit të famshëm në krizë

XING

Tjetër ndarje, martesa e çiftit të famshëm në

Pas 23-vitesh së bashku, Victoria Beckham ka ngritur së fundmi dyshimet për një krizë martesore mes saj dhe David Beckham. 

Tjetër ndarje, martesa e çiftit të famshëm në

Gjatë një video të postuar në rrjetet sociale, vihet re se 48-vjeçarja ka fshirë tatuazhin dedikuar bashkëshortit te saj.

Tjetër ndarje, martesa e çiftit të famshëm në

Gjatë një video të postuar në “Instagram” nga këngëtarja teksa grimohet, vihet re se ajo ka fshirë tatuazhin me iniciale dedikuar bashkëshortit të saj David Beckham në dhjetëvjetorin e lidhjes së tyre.

Tjetër ndarje, martesa e çiftit të famshëm në

Megjithatë, dyshja nuk kanë reaguar ende publikisht në lidhje me lajmin.

Tjetër ndarje, martesa e çiftit të famshëm në

Victoria dhe Beckham kanë 4 fëmijë.

Tjetër ndarje, martesa e çiftit të famshëm në