25 Korrik 2023, 20:12

Another separation in showbiz/ 4 months after getting engaged, the well-known couple ends the relationship

Tjetër ndarje në showbiz/ 4 muaj pasi u fejuan, çifti i njohur i jep fund lidhjes

XING

Tjetër ndarje në showbiz/ 4 muaj pasi u fejuan, çifti i njohur

Njoftuan fejesën e tyre në muajin mars, por tani i kanë dhënë fund. Rosalia dhe Rauw Alejandro janë ndarë pas më shumë se tre vitesh së bashku.

Lajmin e konfirmojnë burime për revistën “PEOPLE”, të cilët thonë se pavarësisht dashurisë dhe respektit që këngëtarët kanë për njëri-tjetrin, të dy kanë rënë dakord t’i japin fund fejesës.

Tjetër ndarje në showbiz/ 4 muaj pasi u fejuan, çifti i njohur

Rosalía dhe Alejandro, të dy 30 vjeç, u lidhën për herë të parë në gusht 2021 dhe u bënë publike romancën e tyre muajin e ardhshëm në mediat sociale.

Tjetër ndarje në showbiz/ 4 muaj pasi u fejuan, çifti i njohur