17 Gusht 2022, 10:02

Vazhdon Zuckerberg, i komenton sërish Dua Lipës, por kësaj rradhe përmend dhe Shqipërinë

XING

Vazhdon Zuckerberg, i komenton sërish Dua Lipës, por kësaj rradhe

Mark Zuckerberg nuk kursehet aspak në komplimente kur bëhet fjalë për yllin botëror me origjinë shqiptare, Dua Lipën. Së fundmi, ajo ndodhet në Shqipëri ku po shijon disa ditë pushimi para festivalit "Sunny Hill".

Vazhdon Zuckerberg, i komenton sërish Dua Lipës, por kësaj rradhe

Dua ndau në rrjete sociale disa foto ku shfaqej duke pozuar me një fustan gri dhe shkroi: "Vajzë shqiptare në Shqipëri”. Ky postim ra në sy të "Facebook" dhe në hapësirën e komenteve nuk ka munguar një koment nga Mark.

Vazhdon Zuckerberg, i komenton sërish Dua Lipës, por kësaj rradhe

“Dua Lipa Mbretëresha e Shqipërisë”, shkruan gjigandi i rrjeteve sociale.

Vazhdon Zuckerberg, i komenton sërish Dua Lipës, por kësaj rradhe

Kujtojmë që edhe me parë, Dua Lipa ka tërhequr vëmendjen e Facebook. Në një postim të yllit të popit para Sunny Hill Festival në Kosovë, faqja zyrtare e Facebook shkruante: "Ajo është një 10 dhe ka një veshje të mrekullueshme.”

Vazhdon Zuckerberg, i komenton sërish Dua Lipës, por kësaj rradhe

Vazhdon Zuckerberg, i komenton sërish Dua Lipës, por kësaj rradhe

Vazhdon Zuckerberg, i komenton sërish Dua Lipës, por kësaj rradhe