25 Qershor 2023, 11:49

The sweetest video/ Neymar and Bruna reveal the gender of the baby

Videoja më e ëmbël/ Neymar dhe Bruna zbulojnë gjininë e bebit

XING

Videoja më e ëmbël/ Neymar dhe Bruna zbulojnë gjininë e

Neymar dhe Bruna Biancardi kanë zbuluar gjininë e bebushit që do të vijë së shpejti në jetë. Modelja bukuroshe është në pritje të një vajze.

Videoja më e ëmbël/ Neymar dhe Bruna zbulojnë gjininë e

Çifti kanë publikuar në rrjete sociale një video shumë të ëmbël të këtij momenti, krahas së cilës kanë shkruar: Mezi presim të të takojmë, bijë. Ti je dhurata më e madhe.

Videoja më e ëmbël/ Neymar dhe Bruna zbulojnë gjininë e

Në video shfaqet dhe djali i Neymar, Davi Lucca.