12 Shkurt 2022, 14:36

A relationship will change your life, Mary warns of this horoscope sign

Një lidhje do t'ju ndryshojë jetën, Meri paralajmëron këtë shenjë horoskopi

XING

Një lidhje do t'ju ndryshojë jetën, Meri paralajmëron

Hena do jete ne Gaforre qe bene nje lidhje me Jupiterin ne Peshk qe premton shume emocion ndjenje dhe shume romantizem. Dy shenja Uji qe kerkojne romantizem ne breg te Detit. Jemi ne nje moment ku Marsi dhe Aferdita ne Bricjap jane te vendosur te ecin perpara pa marre parasysh shume emocionet dhe nostalgjite por vetem qellimin e nje bashkimi me baze social dhe interesi.

Dashi
Sot familja do jete nje burrim energjije dhe takime me njerez te afert do ju japin besim. Ne dashuri kemi nje faze shume premtuese keto dite dhe nje vendim martese.

Demi
Duket sikur cdo gje po shkon mire me ceshtjet tuaja te brendshme familjare dhe te ndjenjave. Dalje, takime, flirte nuk do mungojne. Por lufta e vertete behet per nje marredhenie ne largesi qe tenton te behet e juaja.

Binjaket
Per ju nje ceshtje pasioni djeg me shume se nje ceshtje ekonomie apo karriere dhe pune. Kjo ndjenje qe ju djeg duhet t'ju djege deri ne fund qe te arrini te qetesoheni apo rigjeneroheni.

Gaforrja
Sot dhe neser hena do jete ne shenjen tuaj si nje plotesim apo mbeshtetje per ate qe jeta kerkon t'ju marre apo t'ju luftoj qe mund te jete nje ndarje apo nje antagonizem i madh.

Luani
Shume ndikime pozitive sot nga planetet ne Bricjap dhe hena ne Gaforre. Ju sjell shume afrimtete dhe vendimarrje te mira ne jeten erotike. Fillon nje biznes familjar.

Virgjeresha
Per ju deshira per te qendruar pak vetem sot apo me persona qe ju ngjallin deshire dhe fantazi erotike do jete e madhe. Ne te njeten kohe nje lidhje erotike ne pune po behet pak agresive me kerkesa.

Peshorja
Dashuria ulet kembekryq ne shtepi, por qe nuk do rri pa ju ngacmuar dhe provokuar. Nese nuk e kuptoni qe ky ngacmim ka baze ndjenjen dhe instiktin erotik do silleni ashper duke u marre me gjera te tjera qe do ju terheqin vemendjen.

Akrepi
Nje dite shume pjellore kjo e sotmja dhe qe do vazhdoj edhe neser. Ekonomia dhe kontaktet me jashte do jene te mira. Nje takim erotik do ju ngushelloj per ditet ne vetmi qe keni kaluar.

Shigjetari
Kjo fundjave do ju jap shume mbeshtetje ekonomike dhe shume pavaresi shpirterore. Nje takim shume erotik do ju ndryshoj jeten ne kuptimin me te vertete. Nje shtepi e re apo nje pasuri ju pret edhe ju.

Bricjapi
Dashuria do jete motoja kryesore juaja qe do ju veje ne levizje kete fundjave. Nese keni kohe qe prisni fatin t'ju trokase ne dere tashme do shikoni qe do ju trokase, por mos u tregoni budallenj e ta nenvleresoni.

Ujori
Per ju nje deshire e brendshme e zjarrte per nje hakmarrje erotike po jep e po merr keto dite dhe do arrini me ne fund te nxirrni inatin tuaj ndaj dikujt qe ju ka lodhur me shume se duhet ne jeten erotike apo ne pune.

Peshqit
Fundjava me romantike e vitit per ju do jete kjo fund jave dhe do ju coj ne nje udhetim shume romantik apo ne nje lidhje shume romantike qe do ju ndryshoj jeten.