25 Gusht 2018, 16:21

No longer can be hidden, published pictures of Elita Rudit with the rounded womb

Nuk fshihet dot më, publikohen pamje të Elita Rudit me barkun e rrumbullakosur

XING

Nuk fshihet dot më, publikohen pamje të Elita Rudit me barkun e

Disa ditë më parë u përhap lajmi se moderatorja Elita Rudi dhe reperi Gjiko janë në pritje të fëmijës së tyre të parë. U tha se ata do të martoheshin më 23 gusht të këtij viti, mirëpo vetëm dy ditë para dasmës u mësua se martesa ishte anulluar.

Nuk fshihet dot më, publikohen pamje të Elita Rudit me barkun e

Megjithatë, burime pranë Elitës e kanë konfirmuar shtatzëninë e saj, megjithëse moderatorja nuk ka bërë ende asnjë deklaratë në lidhje me pritjen e ëmbël.

Nuk fshihet dot më, publikohen pamje të Elita Rudit me barkun e

Mbrëmjen e kaluar, çifti ishte i ftuar në një dasmë dhe Gjiko ka publikuar një video në Instastory, ku Elita shfaqet me një fustan të fryrë deri në fund të këmbëve ku i dallohet qartë barku i rrumbullakosur.

Nuk fshihet dot më, publikohen pamje të Elita Rudit me barkun e

Nuk fshihet dot më, publikohen pamje të Elita Rudit me barkun e