4 Gusht 2019, 18:55

No more room for doubt, Romeo and Jonida kiss in front of everyone (Video)

Nuk ka më vend për dyshime, Romeo dhe Jonida puthen përpara të gjithëve (Video)

XING

Nuk ka më vend për dyshime, Romeo dhe Jonida puthen përpara

Prej kohësh në media është komentuar gjatë për marrëdhënien mes këngëtares Jonida Maliqi dhe aktorit të humorit Romeo Veshaj. Ndonëse dyshja është kapur disa herë mat asnjëherë nuk kanë pranuar publikisht lidhjen duke mbajtur jetën  e tyre diskrete.

Nuk ka më vend për dyshime, Romeo dhe Jonida puthen përpara

Mirëpo, një video e siguruar së fundmi nga 'Revista Who' ka vërtetuar edhe një herë lajmin se dyshja janë në lidhje. Në video, Romeo dhe Jonida shihen teksa pushojnë në plazh, ndërkohë që janë duke u puthur.

Nuk ka më vend për dyshime, Romeo dhe Jonida puthen përpara

Siç shihet nga pamjet, Romeo dhe Jonida janë të shoqëruar në pushimet e tyre nga vëllai i aktorit, Donald Veshaj dhe moderatorja Bora Zemani, që gjithashtu përflitet që janë në një lidhje.

Nuk ka më vend për dyshime, Romeo dhe Jonida puthen përpara

Nuk ka më vend për dyshime, Romeo dhe Jonida puthen përpara

Nuk ka më vend për dyshime, Romeo dhe Jonida puthen përpara

Nuk ka më vend për dyshime, Romeo dhe Jonida puthen përpara

Nuk ka më vend për dyshime, Romeo dhe Jonida puthen përpara

Nuk ka më vend për dyshime, Romeo dhe Jonida puthen përpara

Nuk ka më vend për dyshime, Romeo dhe Jonida puthen përpara

Nuk ka më vend për dyshime, Romeo dhe Jonida puthen përpara

Nuk ka më vend për dyshime, Romeo dhe Jonida puthen përpara

Nuk ka më vend për dyshime, Romeo dhe Jonida puthen përpara