1 Gusht 2019, 23:13

No one had noticed, Kevin Kthella reveals the problem in the body

Askush nuk e kishte vënë re, Kejvina Kthella zbulon problemin në trup

XING

Askush nuk e kishte vënë re, Kejvina Kthella zbulon problemin në

Ish-velina e "Xing me Ermalin", Kejvina Kthella u bë shumë e njohur për publikun shqiptar dhe vazhdimisht komentohet në media për jetën private. Bukuroshja bjonde është mjaft e ndjekur dhe aktive në rrjetet sociale ku publikon vazhdimisht foto dhe video nga jeta e saj.

Askush nuk e kishte vënë re, Kejvina Kthella zbulon problemin në

Së fundmi, ajo është larguar me pushime dhe ka publikuar vazhdimisht foto dhe video me rroba banjo ku ka ekspozuar linjat perfekte. Mirëpo, njëra nga fanset u bë kurioze dhe e ka pyetur Kejvinën se nëse ka celulit ashtu si gjithë femrat.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Kejvina Kthella (@kejvina_kthella) on

“Amon a ke celulit ti, he ma hiq këtë merak.. si yll moj”, i shkruan vajza ndërkohë që Kejvina ja kthen: “Po normal qe kam…mua më pëlqejnë sufllaqet…faleminderit.” 

Askush nuk e kishte vënë re, Kejvina Kthella zbulon problemin në

Askush nuk e kishte vënë re, Kejvina Kthella zbulon problemin në

Askush nuk e kishte vënë re, Kejvina Kthella zbulon problemin në

Askush nuk e kishte vënë re, Kejvina Kthella zbulon problemin në

Askush nuk e kishte vënë re, Kejvina Kthella zbulon problemin në

Askush nuk e kishte vënë re, Kejvina Kthella zbulon problemin në

Askush nuk e kishte vënë re, Kejvina Kthella zbulon problemin në

Askush nuk e kishte vënë re, Kejvina Kthella zbulon problemin në