5 Gusht 2019, 11:13

No One Waiting, Dua Lipa Surprisingly at Sunny Hill

Askush se priste, Dua Lipa bën surprizën madhështore në ‘Sunny Hill’

XING

Askush se priste, Dua Lipa bën surprizën madhështore në

Tre ditët e fundit në Kosovë është mbajtur festivali tashmë shumë i njohur ‘Sunny Hill’. Pjesë e tij ishin një sërë artistësh të njohur shqiptar dhe të huaj që dhuruan performanca të paharrueshme.

Askush se priste, Dua Lipa bën surprizën madhështore në

Ndërkohë Dua Lipa në intervistën e dhënë ditë më parë teksa u pyet se nëse do të këndonte në 'Sunny Hill; tha: S’e di përgjigjen e kësaj pyetjeje”, duke lënë të kuptohej se nuk do të kishte një performancë të sajën këtë vit.

Askush se priste, Dua Lipa bën surprizën madhështore në

Mirëpo, mbrëmjen e djeshme ajo i ka surprizuar të gjithë teksa ka performuar së bashku me Calvin Harris super hitin “One Kiss”. Në videon e publikuar, Dua shihet teksa këndon në mes të publikut dhe i bën thirrje të gjithë fansave që të këndojnë me të, ndërkohë që më pas ngjite në skenë dhe performon së bashku me Dj e famshëm.

Askush se priste, Dua Lipa bën surprizën madhështore në

Askush se priste, Dua Lipa bën surprizën madhështore në

Askush se priste, Dua Lipa bën surprizën madhështore në

Askush se priste, Dua Lipa bën surprizën madhështore në

Askush se priste, Dua Lipa bën surprizën madhështore në

Askush se priste, Dua Lipa bën surprizën madhështore në

Askush se priste, Dua Lipa bën surprizën madhështore në

Askush se priste, Dua Lipa bën surprizën madhështore në