31 Gusht 2018, 17:01

No one was mindful, the new show of Bes and Erion was revealed

Askujt s'i shkonte mendja, zbulohet emisioni i ri i Besit dhe Erionit

XING

Askujt s'i shkonte mendja, zbulohet emisioni i ri i Besit dhe Erionit

Prej disa kohësh në media është aluduar se në cilin televizion do ta shohim së shpejti emisionin e ri të Bes Kallakut dhe Erion Isait.

Askujt s'i shkonte mendja, zbulohet emisioni i ri i Besit dhe Erionit

Ditën e sotme ishte vetë Erioni i cili i ka shuar të gjitha thashethemet, duke zbuluar më në fund se për çfarë projekti bëhet fjalë dhe me cilin televizion dyshja e aktorëve ka lidhur një kontratë.

Askujt s'i shkonte mendja, zbulohet emisioni i ri i Besit dhe Erionit

Ai ka publikuar një foto në profilin e tij në Instagram ku shfaqet me Besin dhe 'Kimikatin' krahas Ardit Gjebreas dhe Aleksandër Frangajt në Tv Klan, duke lënë të kuptohet se aktorët do të jenë brenda programit të Gjebreas.

"Se na çmendët."- ka shkruar Erioni në përshkrimin e fotos së publikuar.

Askujt s'i shkonte mendja, zbulohet emisioni i ri i Besit dhe Erionit