16 Janar 2022, 20:34

Noizy: Don John has been my fan, I want to ask him ...

Noizy: Don Xhoni ka qenë fansi im, dua ta pyes...

XING

Noizy: Don Xhoni ka qenë fansi im, dua ta pyes...

Noizy ishte i ftuar së fundmi në emisionin "Why Not" në RTV Ora, ku foli për raportet që ka me disa reperë e ndër to përmendi dhe Don Xhonin. Noizy tha se Don Xhon ka qenë fans i tij, kur ka qenë i vogël.

Noizy: Don Xhoni ka qenë fansi im, dua ta pyes...

Për këtë arsye dëshiron të dijë më shumë rreth periudhës kur ka qenë idhull për të duke i bërë disa pyetje. Ndër të tjera reperi përgëzoi artistin për suksesin që ka arritur.

Noizy: Don Xhoni ka qenë fansi im, dua ta pyes...

Noizy: Nëse do isha në një shtëpi me Don Xhonin, do bëja stërvitje bashkë me  të, do i bëja ca pyetje. Do qeshnim bashkë, e di që ka qenë fansi im ku ka qenë i vogël. Do e pyesja sa vjeç ka qenë kur ka qenë fansi im. Do e pyesja a ka rastisur të ketë qenë në ndonjë koncert timin kur ka qenë i vogël. Do e përgëzoja për suksesin që po korr. Bravo i qoftë!

Noizy: Don Xhoni ka qenë fansi im, dua ta pyes...