21 Maj 2018, 16:36

Noizy in the hall: Parents do not accept the super-beautiful home

Noizy në hall: Prindërit nuk ja pranojnë në shtëpi super bukuroshen

XING

Noizy në hall: Prindërit nuk ja pranojnë në shtëpi

Noizy është një ndër reperët më të suksesshëm, krijues i disa prej hiteve më të njohura, i shumë komentuar në media e rrjete sociale për projektet e reja, karrierën, jetën luksoze, por edhe atë private, ndonëse këtë të fundit prej kohësh po mundohet ta ruajë larg syrit të publikut.

Noizy në hall: Prindërit nuk ja pranojnë në shtëpi

Megjithatë një fakt që e dinë të gjithë për reperin është pëlqimi i tij për Rihannën të cilës i thërret nuse.

Noizy në hall: Prindërit nuk ja pranojnë në shtëpi

Së fundmi Noizy ka postuar një foto të bukuroshes nga Barbados dhe i uron fansave natën e mirë.

Noizy në hall: Prindërit nuk ja pranojnë në shtëpi

"Të hëngërt morti, po të puqet toka me qiellin kjo nuk hyn në shtëpinë e Baçit, ne i duam nuset bardhoshe", i komenton Dorina Mema.

Noizy në hall: Prindërit nuk ja pranojnë në shtëpi

"As Prena", ja kthen Noizy duke lënë të kuptohet se Rihanna nuk paska shanse të jetë nusja reperit se prindërit e tij nuk do e pranonin.

Noizy në hall: Prindërit nuk ja pranojnë në shtëpi

Noizy në hall: Prindërit nuk ja pranojnë në shtëpi

Noizy në hall: Prindërit nuk ja pranojnë në shtëpi

Noizy në hall: Prindërit nuk ja pranojnë në shtëpi

Noizy në hall: Prindërit nuk ja pranojnë në shtëpi

Noizy në hall: Prindërit nuk ja pranojnë në shtëpi

Noizy në hall: Prindërit nuk ja pranojnë në shtëpi