28 Gusht 2018, 15:14

Not long ago, Enca makes a sudden decision to collaborate with Noizy

Nuk flasin prej kohësh, Enca merr vendimin e papritur për bashkëpunimet me Noizyn

XING

Nuk flasin prej kohësh, Enca merr vendimin e papritur për

Dy prej këngëtarëve më të njohur të showbizit shqiptar, Enca dhe Noizy, disa kohë më parë sollën bashkëpunimin e suksesshëm 'Bow down', i cili theu rekorde shikueshmërie në Youtube.

Nuk flasin prej kohësh, Enca merr vendimin e papritur për

Mirëpo së fundmi, Enca ka marrë veprimin e papritur për bashkëpunimin me Noizyn. Ajo e ka fshirë këngën nga kanali i saj në Youtube pa dhënë asnjë shpjegim.

Nuk flasin prej kohësh, Enca merr vendimin e papritur për

Ndërkohë, Noizy vazhdon të ketë në profilin e tij këngën 'Ata nuk e din', e cila ishtë një prej bashkëpunimeve të dyshes disa kohë më parë.

Nuk flasin prej kohësh, Enca merr vendimin e papritur për