30 Qershor 2023, 11:56

'Nuk do martohem kurrë', Melisa Lleshi habit me deklaratën: Do rri beqare gjithë jetën

'Nuk do martohem kurrë', Melisa Lleshi habit me deklaratën: Do rri beqare gjithë jetën

XING

'Nuk do martohem kurrë', Melisa Lleshi habit me deklaratën:

Melisa Lleshi së fundmi ka qenë e ftuar në emisionin “Pardon My French”, ku tregoi më shumë rreth karrierës së saj muzikore dhe jetës sentimentale. Ndër të tjera ajo tha nuk do të martohet kurrë, pasi nuk ka besim tek martesa sepse sipas saj është thjesht një letër.

Melisa u shpreh se dëshiron që të qëndrojë beqare gjatë gjithë jetës së saj.

“Unë nuk do martohem kurrë. Ju betohem e kam seriozisht nuk besoj shumë tek martesa. Më duket thjesht një letër që duhet të firmosësh edhe kaq, por ajo letra shumë shpejt mund të… Më pëlqen të rri beqare gjatë gjithë jetës.”, tha Melisa.

Kujtojmë që disa muaj më parë Melisa u nda nga ish-konkurrenti i “Përputhen”, Andi. Ky i fundit vetëm disa ditë më parë me anë të një postimi në Instagram konfirmoi lidhjen e re të dashurisë.

'Nuk do martohem kurrë', Melisa Lleshi habit me deklaratën: