3 Qershor 2023, 21:43

Olsa Muhameti reveals the first contestant of 'Cape of Temptations'

Olsa Muhameti zbulon konkurrentin e parë të 'Kepit të Tundimeve'

XING

Olsa Muhameti zbulon konkurrentin e parë të 'Kepit të

Këtë vit personazhet e “Kepit të Tundimeve” do të jenë VIPA dhe njëri prej tyre është konfirmuar së fundmi nga autorja e programit, Olsa Muhameti.

Olsa Muhameti zbulon konkurrentin e parë të 'Kepit të

Bëhet fjalë për Ronaldo Sharkën, emri i të cilit është përfolur dhe më parë në rrjet.

Olsa Muhameti zbulon konkurrentin e parë të 'Kepit të

“Sa kam qeshur o vipi i Kepit”, i ka komentuar Olsa gazetarit në postimin e tij të fundit.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Ronaldo Sharka (@ronaldo.sharka)