5 Qershor 2023, 09:23

Olsi Bylyku ??confirms that he is single at the wedding of Elgit and Klea

Olsi Bylyku konfirmon që është beqar në dasmën e Elgitit dhe Kleas

XING

Olsi Bylyku konfirmon që është beqar në dasmën e

Dasma e Elgitit dhe Kleas ka vërtetuar një herë e mirë se Olsi Bylyku është tashmë beqar. Ai ka shkuar në dasmën e një prej miqve të tij më të mirë i vetëm, pa shoqërinë e Eglit, duke konfirmuar kështu lajmet e ndarjes.

Më parë ai shihej kudo në shoqërinë e saj. Nuk dihet ende pse dyshja i kanë dhënë fund kur deri dje dhe ata flisnin për planet e dasmës. 

Kujtojmë se pak ditë më parë Olsi publikoi këngën e titulluar "A pyte" e cila u duk si një dedikim për ish-partneren.

Olsi Bylyku konfirmon që është beqar në dasmën e

Olsi Bylyku konfirmon që është beqar në dasmën e