24 Qershor 2023, 12:21

Once close friends, Olsi Bylyku ??reveals that she invited Klea Huta Eglin to her wedding

Dikur shoqe të ngushta, Olsi Bylyku zbulon a e ftoi Klea Huta Eglin në dasmën e saj

XING

Dikur shoqe të ngushta, Olsi Bylyku zbulon a e ftoi Klea Huta Eglin në

Olsi Bylyku konfirmoi mbrëmjen e djeshme në emisionin “Më ler të flas” ndarjen me Eglin. Dasma e Klea Hutës dhe Elgit Dodës ishte një tjetër detaj që e vërtetoi ndarjen, pasi Olsi ndryshe nga herët e tjera mori pjesë i vetëm në dasmë. 

Egli ka patur një miqësi të ngushtë me Eglin e këtë e tregonin edhe postimet në rrjete sociale. Por Egli nuk u pa në dasmën e Kleas. 

Dikur shoqe të ngushta, Olsi Bylyku zbulon a e ftoi Klea Huta Eglin në

I pyetur nëse ftesa e dasmës ishte çift apo tek, Olsi u përgjigj se ai ishte i ftuar si Olsi, pra vetëm.

Nuk besoj që asnjërit nga ne nuk i mungon prania e njëri tjetrit por asnjërit nga ne nuk i duhet prania e njëri-tjetrit”, tha ndër të tjera Olsi për ndarjen nga Egli.