10 Gusht 2018, 11:11

Once loved, today I want Lipa and Isaac burn with jumping on Ledger's songs (Video)

Dikur ishte e dashura e tij, por shihni ç’bëjnë sot Dua dhe i dashuri për Ledri Vulën

XING

Dikur ishte e dashura e tij, por shihni ç’bëjnë  sot Dua

Këngëtarja me origjinë shqiptar Dua Lipa ka mbërritur së fundmi në Kosovë, ku dhe do të këndojë në koncertin ‘Sunny Hill Festival’ që do të nisë mbrëmjen e sotme. Ajo duket se po e shijon shumë qëndrimin e  saj në vendlindje dhe së bashku me të dashurin e saj Isaac Carew kanë festuar nën ritmet e këngëve shqiptare.

Dikur ishte e dashura e tij, por shihni ç’bëjnë  sot Dua

Ajo që habiti fansat e këngëtares është momenti kur  Dua së bashku me të dashurinë u shfaqën duke kërcyer nën ritmet e këngës së Ledri Vula.

Siç dihet Dua dhe Ledri më parë kanë qenë të lidhur, por kjo gjë nuk e pengoi aspak të dashurinë aktual të këngëtares që të kërcente me këngët ‘Shumë pis’ dhe’ Princess Diana’. Madje në disa postime Isaac e ka cilësuar Duan si Princess Diana.

Dikur ishte e dashura e tij, por shihni ç’bëjnë  sot Dua