3 Qershor 2023, 18:08

One day before the wedding, the unexpected happens to Klea Huta

Një ditë para dasmës, Klea Hutës i ndodh e papritura

XING

Një ditë para dasmës, Klea Hutës i ndodh e papritura

Ditën e nesërme Klea Huta dhe Elgit Doda do të kurorëzojnë dashurinë e tyre në martesë. Dasma do të mbahet në Livadh, Himarë, ndërkohë që detaje të tjera nuk dihen ende.

Një ditë para dasmës, Klea Hutës i ndodh e papritura

Një ditë para ceremonisë Kleas i ka ndodhur një e papritur. Me anë të një postimi në Instastory ajo ka treguar se ka infeksion në sy.

Një ditë para dasmës, Klea Hutës i ndodh e papritura

”Syri, syri. Infeksion. Fiks siç duhet para dasmës”, ka shkruar moderatorja.

Një ditë para dasmës, Klea Hutës i ndodh e papritura

Një ditë para dasmës, Klea Hutës i ndodh e papritura