1 Gusht 2018, 22:09

One more beautiful than the other, the Albanian singer introduces us to 5 super-stars cousins

Njëra më e bukur se tjetra, këngëtarja shqiptare na prezanton me 5 kushërirat super yje

XING

Njëra më e bukur se tjetra, këngëtarja shqiptare na

Këngëtarja e hitit "Frymë" Venera Lumani ka qenë në vëmendjen e mediave së fundmi për martesën me Lind Islamin dhe dasmën që çifti do bëjë së shpejti e që siç është shprehur këngëtarja, në të pritet të marrin pjesë edhe fansat e tyre.

Njëra më e bukur se tjetra, këngëtarja shqiptare na

Pas pushimeve në Spanjë me Lindin, aty ku mori edhe propozimin, Venera këto ditë po kalon më shumë kohë me të afërmit dhe sot konkretisht me kushërirat e saj.

Njëra më e bukur se tjetra, këngëtarja shqiptare na

Venera ka postuar një foto ku prezanton të 5 kushërirat bukuroshe, njëra më e mirë se tjetra e që kanë tërhequr shumë vëmendjen. "Mos u ngatërroni me kushërirat e mia", shkruan Venera krah fotos që ka marrë dhjetëra komplimenta nga ndjekësit.

Njëra më e bukur se tjetra, këngëtarja shqiptare na

Njëra më e bukur se tjetra, këngëtarja shqiptare na