19 Gusht 2019, 10:34

One year after the wedding, the rare photo comes out of the wedding of Eliza Dushk and the American businessman

1 vit pas martesës, del fotoja e rrallë nga dasma e Eliza Dushkut dhe biznesmenit amerikan

XING

1 vit pas martesës, del fotoja e rrallë nga dasma e Eliza Dushkut dhe

Një vit më parë, aktorja e famshme me origjinë shqiptare Eliza Dushku i dha fund beqarisë në një dasmë shumë private. Ajo u martua me  54 vjeçarin, Peter Palandijan, një biznesmen i  njohur amerikan.

1 vit pas martesës, del fotoja e rrallë nga dasma e Eliza Dushkut dhe

Dasma e tyre ishte shumë diskrete dhe shumë pak pamje u zbuluan prej saj. Pak javë më parë ajo dhe Peter u bënë prindër të një djali që e pagëzuan me emrin Philip Bourne Dushku Palandjian.

1 vit pas martesës, del fotoja e rrallë nga dasma e Eliza Dushkut dhe

Ditën e sotme, çifti i njohur feston përvjetorin e parë të martesës dhe Eliza nëpërmjet një postimi ka thënë dy fjalë zemre për bashkëshortin e saj dhe ka publikuar një foto të rrallë nga dasma.

1 vit pas martesës, del fotoja e rrallë nga dasma e Eliza Dushkut dhe

“Gëzuar përvjetorin e parë zoti Palandjian, zemra ime. Bourne dhe unë jemi shumë me fat dhe në dashuri me ty”, shkruan ajo.

1 vit pas martesës, del fotoja e rrallë nga dasma e Eliza Dushkut dhe

1 vit pas martesës, del fotoja e rrallë nga dasma e Eliza Dushkut dhe

1 vit pas martesës, del fotoja e rrallë nga dasma e Eliza Dushkut dhe

1 vit pas martesës, del fotoja e rrallë nga dasma e Eliza Dushkut dhe

1 vit pas martesës, del fotoja e rrallë nga dasma e Eliza Dushkut dhe

1 vit pas martesës, del fotoja e rrallë nga dasma e Eliza Dushkut dhe

1 vit pas martesës, del fotoja e rrallë nga dasma e Eliza Dushkut dhe

1 vit pas martesës, del fotoja e rrallë nga dasma e Eliza Dushkut dhe

1 vit pas martesës, del fotoja e rrallë nga dasma e Eliza Dushkut dhe