4 Prill 2022, 22:09

Oriola Marashi's mother turns against Donald: The untrue man

Mamaja e Oriola Marashit i kthehet kundër Donaldit: Njeri i pavërtetë

XING

Mamaja e Oriola Marashit i kthehet kundër Donaldit: Njeri i

Beatrix Ramosaj dhe Oriola Marashi janë shoqe të ngushta, të cilat njihen dhe familjarisht. Mamaja e Oriolës, Xhoi Jakaj, ka qenë një mbështetëse e Beatrixës gjatë rrugëtimit të saj në Big Brother VIP.

Mamaja e Oriola Marashit i kthehet kundër Donaldit: Njeri i

Xhoi ishte sot e ftuar në emisionin “ABC e Pasdites” ku tha se asokohe e mbështeste dhe Donaldi, por tani jo më. Sipas saj, ai është njeri i pavërtetë, ashtu si dhe loja e tij në “Big Brother VIP”.

Mamaja e Oriola Marashit i kthehet kundër Donaldit: Njeri i

Xhoi Jakaj: E di tërë bota që aty kam suportuar dy personazhe, Triksën dhe Donaldin. Tani nuk i suportoj të dy, Triksën po, Donaldin jo.

Ermal Peçi: Po pse, se u ndanë?

Xhoi Jakaj: Jo vetëm… Loja jo e vërtetë që bëri. Mua nuk më pëlqejnë njerëzit e pavërtetë. Dashuria duhet të jetë e vërtetë, është ose nuk është, ekziston ose nuk ekziston.

Mamaja e Oriola Marashit i kthehet kundër Donaldit: Njeri i

Mamaja e Oriola Marashit i kthehet kundër Donaldit: Njeri i

Mamaja e Oriola Marashit i kthehet kundër Donaldit: Njeri i