16 Maj 2019, 14:59

Parents for the first time, Fatma reveals the looks of the next couple's baby

Prindër për herë të parë, Fatma zbulon si duket fëmija i ardhshëm i çiftit

XING

Prindër për herë të parë, Fatma zbulon si duket

Moderatorja Fatma Methasani dhe shefi i kuzhinës, Alfio Rrotani, janë një ndër çiftet më të dashur për publikun shqiptar dhe ndër më të ndjekurit në rrjete sociale, gjithçka rreth të cilëve përbën interes të madh për publikun.

Prindër për herë të parë, Fatma zbulon si duket

Pak më parë, Fatma publikoi në Instastory një foto që me siguri ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve. Ajo ka përdorur filtrat e Snapchatit për një version të vetes më të vogël në moshë dhe foton e ka ndarë me fansat e saj, duke i treguar edhe Alfios se si do të duket fëmija i tyre i ardhshëm.

Prindër për herë të parë, Fatma zbulon si duket

"Nësje je kurioz si do na dalë goca"- shkruan Fatma me humor krahas postimit ku etiketon Alfion.

Prindër për herë të parë, Fatma zbulon si duket

Prindër për herë të parë, Fatma zbulon si duket

Prindër për herë të parë, Fatma zbulon si duket

Prindër për herë të parë, Fatma zbulon si duket

Prindër për herë të parë, Fatma zbulon si duket

Prindër për herë të parë, Fatma zbulon si duket

Prindër për herë të parë, Fatma zbulon si duket