4 Korrik 2023, 14:21

Pas 10 vitesh bashkë, ndahet çifti i njohur shqiptar

Pas 10 vitesh bashkë, ndahet çifti i njohur shqiptar

XING

Pas 10 vitesh bashkë, ndahet çifti i njohur shqiptar

Rubrika ‘E vërtetë, e pavërtetë’ konfirmoi të tjera zhvillime në puntatën e re të emisionit Prive. Lajme jo shumë të mira vijnë nga një prej ikonave të bukurisë, ish-Miss Kosova, Drenusha Latifi. 

Burime të Prive bëjnë të ditur se ajo është ndarë nga burri, biznesmeni Atilla Kardesh me të cilin ishte në një raport prej plot dhjetë vitesh. 

Zbulohet se pavarësisht ndarjes Drenusha do vazhdojë të qëndrojë në Suedi së bashku me djalin dhe vajzën.