23 Qershor 2023, 09:33

Pas ndarjes nga Dafina, Dj Geek kapet mat me Keisi Medinin

Pas ndarjes nga Dafina, Dj Geek kapet mat me Keisi Medinin

XING

Pas ndarjes nga Dafina, Dj Geek kapet mat me Keisi Medinin

Pas ndarjes nga Dafina Zeqiri, Dj Geek po përflitet për një lidhje të re dhe gjejeni me kë? Me këngëtaren dhe ish-banoren e “BBV”, Keisi Medinin!

Sipas “Indeksonline” ish-i i Dafina Zeqirit është tashmë në një njohje me Keisin.

E njëjta media ka publikuar një foto ku dyshja shihen bashkë dhe raporton se janë frekuentuar mbrëmë në një diskotekë në Prishtinë ku dukeshin mjaft të afërt me njëri-tjetrin.

Pas ndarjes nga Dafina, Dj Geek kapet mat me Keisi Medinin