16 Gusht 2019, 12:43

Pelini kicks off the holiday, the paparazzi photographing her in bath robes

Pelini nis pushimet, paparacët e fotografojnë me rroba banjo

XING

Pelini nis pushimet, paparacët e fotografojnë me rroba banjo

Aktorja Bade Isçil është shumë e njohur për publikun shqiptar pasi ka luajtur në disa seriale që janë transmetuar në TV Klan. Rikujtojmë serialin "Ezel" ku luante rolin e Shebnemit, serialin "Kuzey Guney" ku luante rolin e Banus dhe së fundmi e kemi parë në serialin "Vrasie të vogla", në rolin e Pelinit.

Pelini nis pushimet, paparacët e fotografojnë me rroba banjo

Këtë javë aktorja 36-vjeçare ka nisur pushimet dhe paparacët e kanë fotografuar në Bodrum bashkë me djalin e saj, Azur.

Pelini nis pushimet, paparacët e fotografojnë me rroba banjo

Pelin dukej shumë në formë me rrobabanjo e madje kur pa fotografët nuk hezitoi t'i buzëqeshte.

Pelini nis pushimet, paparacët e fotografojnë me rroba banjo

Aktorja është e divorcuar nga biznesmeni Malkoç Sualp dhe tani kudo shihet vetëm me djalin e saj./Xing.al

Pelini nis pushimet, paparacët e fotografojnë me rroba banjo

Pelini nis pushimet, paparacët e fotografojnë me rroba banjo

Pelini nis pushimet, paparacët e fotografojnë me rroba banjo

Pelini nis pushimet, paparacët e fotografojnë me rroba banjo

Pelini nis pushimet, paparacët e fotografojnë me rroba banjo

Pelini nis pushimet, paparacët e fotografojnë me rroba banjo

Pelini nis pushimet, paparacët e fotografojnë me rroba banjo