6 Shkurt 2022, 16:04

The dark period ends, Mary discovers what will happen: We have a liberation

Përfundon periudha e errët, Meri zbulon ç'do ndodhë: Kemi një çlirim

XING

Përfundon periudha e errët, Meri zbulon ç'do ndodhë:

Do kemi ndryshime te medha ne gjendjen emocionale. Pas nje periudhe shume te brendshme duke zbuluar anet me te errta kemi nevoje te clirohemi nga ajo qe na mbyt. Vendimet dhe momenti jane te paqarta. Nje frymemarrje jete do na jepet nese largohemi nga detyrimet, lidhjet, borxhet qe vijne nga ndikim i jashtem, pra jashte nesh.

Dashi
Sot hena ne shenjen tuaj ju sjell nje clirim shpirteror dhe instiktiv qe te largoheni nga rreziku i nje pritje te gjate apo nje provokimi ne jeten erotike dhe marrdheniet ne pergjithesi.

Demi
Nje problem shpirteror dhe pune qe ju mbante poshte sot do ju jepet mundesia te dilni ne breg pas nje lodhje dhe erresire shume te ngarkuar psikologjike.

Binjaket
Dita fillon me optimizmin per te dal ne nje dritare te re nga ku pamja do jete me e bukur se ajo qe kishit ndertuar per veten. Do cliroheni nga nje pasiguri dhe fobi.

Gaforrja
hena ne Dash ju jep mundesine te ngrini krye ne nje proces ku vetem dukej se ishit ne humbje niveli dhe lartesie. Po ju merrej fryma tani pritet nje clirim.

Luani
Nje dite me energji te reja kjo e sotmja ku mund te mbizoteroj loja e gezimit dhe dashurise apo e clirimit nga nje lidhje e veshtire qe dukej sikur ju kishte mbytur.

Virgjeresha
Do keni nje frymemarrje ne ceshtjet personale erotike dhe ne nje ceshtje ekonomike. Duke cliruar nga vetja juaj cdo fraksion rreziku nga armatura mbrojtese qe keni vene vetes. Tashme duhet te dilni pa armature ne siperfaqe.

Peshorja
Jeni ne nje dite ku nje e vertete do thuhet para jush dhe do ju cliroj energjite per tu bere bashke me partnerin apo bashkepunetoret. Ata tashme kane nevoje sa ju per ata.

Akrepi
Kjo do jete nje dite cliruese nga energjite e lodhshme te punes dhe do kuptoni sa shume energji keni per te mbizoteruar ne nje kacube kandilash deti qe te djegin sidmos nese jane te pafat ne dashuri.

Shigjetari
Keto dite jane te bukura dhe me energji shume erotike per shenjen tuaj. Keni deshire te beni gjerat qe doni e ndjeni pa u kushtezuar nga asnje detyrim apo kerkese llogarie.

Bricjapi
Nje debat familjar do ju cliroj vendin e bllokuar ne shtepine tuaj ku ju jetonit, por se gjenit qoshen dhe mundesine per te qene te lire brenda shtepise tuaj.

Ujori
Kjo dite sjell dallge lirive dhe veprimesh te ekzaltuara ne nje ambjent natyror duke gezuar me ajrin e paster. Nderkohe cdo vrapi i vjen fundi dhe ju duhet varka per te fjetur apo stoli.

Peshqit
Per ju kjo dite ka te beje me nje clirim ne komandimin e ndjenjave dhe te parase qe te vazhdoni te keni mundesine te beni gjerat qe ju pelqejne. Nje shkeputje nga nje lidhje e veshtire do ju jap kohe per te jetuar.