4 Gusht 2019, 14:33

Private scene with Francesca Jaçen, Capital T's new song is making a name for itself

Skena private me Françeska Jaçen, kënga e re e Capital T po bën namin

XING

Skena private me Françeska Jaçen, kënga e re e Capital T po

Pak ditë më parë, reperi i njohur Capital T dha lajmin se do të publikonte këngën e tij të re të titulluar "Sytë e tu". Surpriza e kësaj kënge ishte se pjesë e klipit është edhe ish banorja e 'Big Brother' dhe modelja e njohur, Françeska Jaçe.

Skena private me Françeska Jaçen, kënga e re e Capital T po

Pak minuta më parë , reperi e ka publikuar më në fund këngën e cila është mjaft ritmike dhe është pritur mjaft mirë nga fansat. Vëmendjen e të gjithëve sigurisht e kanë marr momentet private me Françeskën.

Skena private me Françeska Jaçen, kënga e re e Capital T po

Capital T dhe Françeska luajnë rolin e një çifti në klip ku siç shihet kanë filmuar momente dhe nga dhoma dhe plazhi. Klipi është mjaft veror dhe me siguri do të kthehet shumë shpejt në një super hit.

Skena private me Françeska Jaçen, kënga e re e Capital T po

Skena private me Françeska Jaçen, kënga e re e Capital T po

Skena private me Françeska Jaçen, kënga e re e Capital T po

Skena private me Françeska Jaçen, kënga e re e Capital T po

Skena private me Françeska Jaçen, kënga e re e Capital T po

Skena private me Françeska Jaçen, kënga e re e Capital T po

Skena private me Françeska Jaçen, kënga e re e Capital T po

Skena private me Françeska Jaçen, kënga e re e Capital T po

Skena private me Françeska Jaçen, kënga e re e Capital T po

Skena private me Françeska Jaçen, kënga e re e Capital T po