5 Qershor 2023, 21:32

Pse Luizi dhe Kiara u larguan më shpejt nga dasma e Kleas dhe Elgitit

Pse Luizi dhe Kiara u larguan më shpejt nga dasma e Kleas dhe Elgitit

XING

Pse Luizi dhe Kiara u larguan më shpejt nga dasma e Kleas dhe Elgitit

Luizi dhe Kiara ishin të ftuar mbrëmjen e djeshme në dasmën e Kleas dhe Elgitit. Çifti mori vëmendje me ardhjen e tyre dhe paraqitjen shumë elegante.

Megjithatë Kiara dhe Luiz nuk qëndruan gjatë. Ata vendosën të largoheshin nga dasma më herët, teksa atmosfera ishte në kulm.

Në videon e mëposhtme mund të shihni momentin kur Kiara dhe Luiz largohen teksa nuk dihet arsyeja.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Xing.al (@xing.al)