23 Gusht 2018, 18:37

Publish the sights, will leave you without a doubt the luxury home of Kledi Kadi in Italy

Publikohen pamjet, do t'ju lërë pa fjalë shtëpia luksoze e Kledi Kadiut në Itali

XING

Publikohen pamjet, do t'ju lërë pa fjalë shtëpia

Dy muaj më parë, balerini i njohur shqiptar, Kledi Kadiu, kurorëzoi me martesë dashurinë me francezen Charlotte Lazzari. Pas dasmës, çifti kaloi disa ditë pushimi në ishullin Formentera të Spanjës dhe së fundmi janë kthyer në shtëpi.

Publikohen pamjet, do t'ju lërë pa fjalë shtëpia

Kledi ka publikuar për herë të parë pamje nga shtëpia super luksoze që ai dhe Charlotte kanë në Rimini të Italisë.

Publikohen pamjet, do t'ju lërë pa fjalë shtëpia

Ai postoi pamjen nga ballkoni i shtëpisë, në të cilin duket pamja mahnitëse e detit me anijet e jahtet e ankoruara në port.

Publikohen pamjet, do t'ju lërë pa fjalë shtëpia